Izolujeme od podlahy po střechu

Izolace stropu

Nezateplené stropy domů jsou nejčastějším zdrojem úniku tepla a tudíž také nákladů na vytápění. Dostatečná tepelná izolace dokáže snížit náklady na vytápění až o 35%. V létě umí izolace s dostatečně velkým fázovým posunem (tj. schopností absorbovat a zadržet teplo), zajistit nepřehřívání obytného prostoru. I v létě je tedy možné mít chladný interiér domu díky izolaci stropu.

S pomocí foukaných izolačních materiálů je možné konstrukce stropů, většinou trámové stropní konstrukce nebo dvouplášťové střešní pláště, zateplit rychle, bez tepelných mostů s dlouholetou zárukou na materiál. A cena práce montážníka je již obsažena v ceně materiálu.

Pro odhlučnění stropů (i dřevěných s přiznanými trámy) je k dispozici unikátní řešení – tenké akustické desky Wolf PhoneStar s patentovanou strukturou. Technologie umožňuje izolovat zvuk v celém frekvenčním spektru a zejména při nízkých kmitočtech, což je ta část zvukového spektra, která nás svým hlukem obtěžuje nejvíce. Desky Wolf PhoneStar jsou díky tomu schopny zlepšit kročejový útlum až o 33 dB a útlum zvuku až o 36 dB.

Jsme specialisté na izolace. Poradíme Vám.
Pošlete nám e-mail nebo volejte zdarma 800 888 959.

CIUR ESHOP – nakupujte přímo u výrobce