Izolujeme od podlahy po střechu

Chci ticho a klid

Jak zastavit hluk? Mít doma nebo v kanceláři ticho? Neslyšet sousedy? Speciální akustické desky Wolf Phonestar dokážou v minimální tloušťce pohltit široké spektrum zvuků.

V čem jsou desky Wolf jiné?

V unikátním patentu, který využívá těžkou hmotu sypkého křemičitého písku vyplňujícího vnitřní prostor dvou nebo třívlnného komorového kartonu. Zvuková vlna pak prochází až sedmi vrstvami kartonu a šesti vrstvami písku. Zrnka se rozkmitají a změní zvukovou vlnu na pohybovou energii. K průniku na druhou stranu desky pak už zvuk nemá energii. Je to chytrá kombinace materiálů, která zastaví zvuk v celém frekvenčním spektru i při nízkých kmitočtech.

Málo místa v místnosti a hodně hluku?

Desky Wolf mají minimální tloušťku od 10 do 15 mm. Montují se v konstrukcích nebo se přímo lepí/pokládají na stěnu, zeď, strop. Jeden nebo jeden a půl centimetru prostoru v místnosti na toto řešení najde každý majitel bytu i v panelovém domě. Desky Wolf dokážou zlepšit kročejový útlum až o 33 dB a útlum zvuku až o 36 dB. To může být zlepšení až o 70 % vnímání hluku ve vaší místnosti.

Naše tipy:

Chcete vědět, jestli i váš problém s hlukem mohou vyřešit desky Wolf?

Jste šikovný kutil nebo stavitel a chcete si odhlučnit objekt sám?

Výborné akustické vlastnosti (vysoká objemová hmotnost) mají také dřevovláknité desky Unger. Tento ekologický materiál se klade bez tepelných mostů (spojení na pero a drážku) a je vhodný i pro vnitřní zateplení památkových objektů nebo stísněných menších bytů.

Spojení tepelné a akustické izolace docílíme nástřikem našeho unikátního výrobku – foukané celulózové izolace Climatizer Plus®. Při zateplení objektu izolací Climatizer Plus® tak automaticky získáváte i přidanou hodnotu v podobě výborné zvukové izolace.

Jsme specialisté na izolace. Poradíme Vám.
Pošlete nám e-mail nebo volejte zdarma 800 888 959.

CIUR ESHOP – nakupujte přímo u výrobce